НАЗК отримало державну охорону

  Кабмін додав будівлю НАЗК у Києві в перелік органів влади, які має охороняти Нацгвардія
  Кабінет міністрів вніс будівлю Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) до переліку органів державної влади, що підлягають безкоштовній охороні Нацгвардією. Про це йдеться в постанові уряду №155 від 16 березня, повідомляє «Інтерфакс-Україна». «Для забезпечення пропускного та внутрішнього режиму приміщення
  • 19 Березня, 15:01
  • Розсилка
  <span lang="UK">Нацагентство з питань запобігання корупції</span>
  Нацагентство з питань запобігання корупції

  Кабмін додав будівлю НАЗК у Києві в перелік органів влади, які має охороняти Нацгвардія

  Кабінет міністрів вніс будівлю Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) до переліку органів державної влади, що підлягають безкоштовній охороні Нацгвардією.

  Про це йдеться в постанові уряду №155 від 16 березня, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

  «Для забезпечення пропускного та внутрішнього режиму приміщення НАЗК за адресою м.Київ, бульвар Дружби Народів, 28 включені урядом до переліку органів державної влади, які підлягають охороні Нацгвардією», - йдеться в повідомленні, що додається до постанови.  Крім того, зазначається, що таке рішення обумовлене й тим, що в даних приміщеннях створена система технічного захисту інформації, планується створення комплексної системи захисту інформації в режимно-секретному підрозділі і встановлення урядового зв'язку в кабінетах керівництва, що вимагає належної охорони.

  Нагадаємо, 10 березня Національне агентство з запобігання корупції повідомило про дооснащення апаратної бази Реєстру електронних декларацій у відповідності з технічними вимогами адміністратора системи «Українські спеціальні системи».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ