У Гройсмана почали відбір кандидата на посаду аудитора НАБУ

  Дуже важливо, щоб цей відбір був максимально прозорим, - глава уряду
  Кабінет міністрів розпочав відбір кандидатури свого представника до складу комісії, що буде проводити незалежну оцінку (аудит) ефективності діяльності НАБУ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройман. «Розпочали відбір аудитора для НАБУ від Кабміну. Олександр Саєнко і Павло Петренко
  • 18 Березня, 17:09
  • Розсилка

  Дуже важливо, щоб цей відбір був максимально прозорим, - глава уряду

  Кабінет міністрів розпочав відбір кандидатури свого представника до складу комісії, що буде проводити незалежну оцінку (аудит) ефективності діяльності НАБУ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройман.

  «Розпочали відбір аудитора для НАБУ від Кабміну. Олександр Саєнко і Павло Петренко зустрілись із представниками громадськості щодо відкритого відбору представника від Уряду до складу комісії, яка буде проводити незалежну оцінку роботи НАБУ», — написав Гройсман.

  Крім того, прем’єр-міністр зазначив, що цей відбір був максимально прозорим.

  «Дуже важливо, щоб цей відбір був максимально прозорим заради того, щоб обрати дійсно достойного і професійного кандидата із бездоганною репутацією і професійними навичками. Очікую на конструктивний діалог влади і громадськості та обрання по-справжньому відповідального представника», — додав прем’єр.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ