Німецькі ліві кажуть, що критикують Росію, але про це не пише преса

Німецькі ліві кажуть, що критикують Росію, але про це не пише преса
Сара Вагенкнехт

Ліві «дуже чітко» критикували те, як діє Росія в Сирії, бомбардування Алеппо зокрема

Представники німецької Лівої партії вважають, що досить багато критикують політику Росії, проте мас-медіа висвітлюють їх позицію не дуже активно. Про це сказала лідер партії, керівник фракції Лівих у бундестагу Сара Вагенкнехт у неділю, відповідаючи на запитання громадян у рамках Дня відкритих дверей уряду, повідомляє «Укрінформ» з Німеччини.

«Ми критикуємо порушення прав людини, в тому числі і з боку Росії. Ми також, звичайно, сказали, що анексія Криму несумісна c міжнародним правом... Ми це завжди критикували», - запевнила Вагенкнехт.

Вона також зазначила, що її фракція і партія «дуже чітко» критикувала те, як діє Росія в Сирії, бомбардування Алеппо зокрема. «Але про це не дуже охоче повідомляється в ЗМІ, не дуже добре сприймається. Ось де проблема», - сказала політик. За її словами, вона завжди питає журналістів, чому вони не бажають брати до уваги, як часто вона критикує Росію. «Я роблю це, але роблю не однобічно», - заявила Вагенкнехт.

Що стосується Туреччини, яку Ліві постійно критикують за її політику, а уряд ФРН - за м'якість щодо Анкари, то тут є велика відмінність від Росії. Наприклад, з Москвою не ведуться переговори про членство в ЄС, і Німеччина не постачає Росії озброєння, тоді як до Туреччини воно експортується у великих кількостях, зауважила депутат.

Тому тема Туреччини для опозиції є більш важливою темою, заради того, щоб політика Берліна по відношенню до цієї країні змінилася, пояснила Вагенкнехт. Вона вважає «абсолютно абсурдним» проведення досить толерантної політики у цьому питанні і «залежне становище» ФРН, зокрема, через угоду про біженців.

Нагадаємо, раніше у інтерв’ю виданню Funke Mediengruppe Лінднер заявив, що питання анексії Криму необхідно тимчасово «загерметизувати» і спочатку досягти прогресу за іншими пунктами відносин з Москвою. Також він не погоджувався, що антиросійські санкції можуть бути зняті лише після повного виконання Мінських домовленостей.

Згодом Лінднер прояснив свою позицію щодо покращення відносин з Росією та визнання анексії Криму. Німецький політик розмістив на своїй сторінці у Facebook відеозвернення, у якому стверджує, що визнання анексії півострова є неприйнятним.

Читайте також статтю «Главкома»: Заплющити очі на Крим. Головний скандал німецьких виборів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: