рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Новинський вважає, що Рада об‘єдналася проти диктатури

  • Розсилка
  Новинський вважає, що Рада об‘єдналася проти диктатури

  «Ми будемо здійснювати постійний контроль за дотриманням прав і свобод громадян на території десяти областей», - заявив Новинський

  Народний депутат Вадим Новинський висловив подяку фракції «Опозиційного блоку» за голосування проти воєнного стану.

  Про це він написав на своєму Facebook.

  Новинський зазначив, що в парламенті ряд фракцій злагоджено відреагували на «виклик» з боку президентської команди і спільними зусиллями відвели загрозу.

  Тим не менш, на його думку, необхідно бути пильними.

  «Воєнний стан введено в половині країни. В основному це ті області, в яких сильні позиції Української православної церкви. Якщо влада отримає хоч якийсь обнадійливий сигнал з боку Стамбула щодо Томосу, ніщо не може зупинити поплічників режиму в їх бажанні захопити храми і радикальним чином перекроїти конфесійну карту – воєнний стан дає їм таку можливість... Саме тому ми будемо здійснювати постійний контроль за дотриманням прав і свобод громадян на території десяти областей, в яких введено воєнний стан, а також будемо оперативно інформувати міжнародні організації та дипломатичні представництва про факти виявлених порушень», - сказав Новинський.

  Нагадаємо, 26 листопада народні депутати підтримали указ президента Петра Порошенка №9338 щодо запровадження воєнного стану в Україні.

  Як повідомлялося, воєнний стан запроваджено в тих областях, де Росія може нанести удар.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ