Обама порадив Трампу «перестати скиглити»

  Трамп намається дискредитувати голосування ще до того, як воно відбулось
  Американський президент Барак Обама каже, що постійні лестощі Дональда Трампа на адресу президента РФ Володимира Путіна та його заяви про фальсифікації на виборах є безпрецедентними. Про це він заявив на прес-конференції у Білому домі. [READ_MORE] Обама наголосив, що ще ніколи не бачив кандидата, який би намагався дискредитувати голосування
  • 18 Жовтня, 2016, 20:17
  • Розсилка

  Трамп намається дискредитувати голосування ще до того, як воно відбулось

  Американський президент Барак Обама каже, що постійні лестощі Дональда Трампа на адресу президента РФ Володимира Путіна та його заяви про фальсифікації на виборах є безпрецедентними. Про це він заявив на прес-конференції у Білому домі.  Обама наголосив, що ще ніколи не бачив кандидата, який би намагався дискредитувати голосування ще до того, як воно відбулось.

  «Я б порадив йому перестати скиглити», - додав Обама.

  Кандидат від Республіканської партії Трамп неодноразово наголошував, що вибори, які відбудуться 8 листопада, «вкрадуть» на користь Гілларі Клінтон, яка буде його опонентом від Демократичної партії.

  Трамп, який вже кілька разів схвально відгукувався про російського президента Володимира Путіна, у понеділок сказав, що, можливо, відвідає Росію ще до своєї інаугурації.

  Джерело: ВВС Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ