Окупаційна влада Криму обіцяє видати підручники з української мови

  Підручники українською мовою будуть призначені для учнів з 1 до 11 класу
  В окупованому Криму планується видати оригінальні підручники з української мови та літератури. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти, науки і молоді підконтрольного Росії уряду Криму. За інформацією прес-служби, таке рішення було ухвалене під час наради в міністерстві спільно з фахівцями Кримського інституту післядипломної педагогічної
  • 20 Березня, 09:33
  • Розсилка

  Підручники українською мовою будуть призначені для учнів з 1 до 11 класу

  В окупованому Криму планується видати оригінальні підручники з української мови та літератури. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти, науки і молоді підконтрольного Росії уряду Криму.

  За інформацією прес-служби, таке рішення було ухвалене під час наради в міністерстві спільно з фахівцями Кримського інституту післядипломної педагогічної освіти та вчителями шкіл.  Підручники планується видати в рамках державної програми розвитку освіти в Криму до 2018 року.

  «Ця робота буде вперше організована в системі освіти Криму відповідно до федеральної державної програми Росії. Підручники необхідно підготувати на основі зразкових програм з навчальних предметів «Українська мова (рідна)» та «Українська література», включених до реєстру зразкових основних загальноосвітніх програм Міносвіти і науки Росії», – сказав заступник глави Міносвіти Криму Айдер Аблятіпов.

  За даними прес-служби, підручники українською мовою будуть призначені для учнів з 1 до 11 класу.

  Джерело: Крим.Реалії

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ