Омелян назвав суму, яка щороку розкрадається в «Укрзалізниці»

  Міністр інфраструктури розповів про корупційні прояви з боку тих, хто має доступ до управлінських рішень на УЗ
  З «Укрзалізниці» щороку виводиться близько півмільярда доларів. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян. «Але це не лише прямі втрати УЗ. Це випадки зловживання з рухомим складом: коли офіційно вагонів немає, але на чорному ринку можна їх отримати, доплативши. Зловживання
  • 9 Березня, 17:01
  • Розсилка
  Володимир Омелян
  Володимир Омелян

  Міністр інфраструктури розповів про корупційні прояви з боку тих, хто має доступ до управлінських рішень на УЗ

  З «Укрзалізниці» щороку виводиться близько півмільярда доларів. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян.

  «Але це не лише прямі втрати УЗ. Це випадки зловживання з рухомим складом: коли офіційно вагонів немає, але на чорному ринку можна їх отримати, доплативши. Зловживання щодо транзиту: коли якісь компанії отримують преференції, а інші – ні», – зазначив він.

  За словами міністра, це начебто і не можна назвати прямими втратами УЗ, «але це точно корупційні прояви з боку тих, хто має доступ до управлінських рішень».

  Як повідомлялось, у столиці викрито масштабну схему розкрадання дизпального на Південно-Західній залізниці. За місяць працівники залізниці розкрадали пального на один мільйон гривень.

  Детальніше читайте в інтерв’ю Володимира Омеляна «Главкому»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ