рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Пакунок малюка: Мінсоцполітики перегляне його вміст, але вартість не зміниться

  • Розсилка
  З початку реалізації проєкту 329 773 українські дитини отримали «пакунок малюка» - Пакунок малюка: Мінсоцполітики перегляне його вміст, але вартість не зміниться
  З початку реалізації проєкту 329 773 українські дитини отримали «пакунок малюка»

  Ціна «пакунка» залишиться колишньою — у межах п'яти тисяч гривень

  Міністерство соціальної політики збирається переглянути вміст «пакунку малюка» на 2020 рік, проте його вартість залишиться колишньою — у межах п'яти тисяч гривень.

  Про це сказав заступник міністра соціальної політики України Олег Коваль, інформує пресслужба відомства.

  «Що ж до вмісту пакунку малюка, він буде переглянутий. З цього приводу є різні думки. Наприкінці листопада — початку грудня ми їх усі згрупуємо. Ціна «пакунка» залишиться колишньою — у межах п'яти тисяч гривень. Постанову ми не змінюємо», – розповів Коваль.

  Він також зазначив, що Міністерство соціальної політики знайшло вирішення проблеми із «бебі-боксами» для жителів Донецької області. У відомстві зазначають, що Донецька область – єдина в Україні, яка з початку програми «пакунок малюка», не отримала жодного «бебі-боксу».

  За словами Коваля, вирішення лежить у монетизації «пакунку малюка» – тобто замість бебі-боксу породіллі отримуватимуть його грошовий еквівалент.

  «Монетизація цієї програми в Донецькій області – захід, на який ми пішли заради людей. Інтереси людей не мають страждати через процедурні моменти. Ми вважаємо, що це правильне рішення», – підкреслив заступник міністра.

  У Мінсоцполітики також інформують, що з початку реалізації проєкту 329 773 дитини отримали «пакунок малюка», що становить 99 % від кількості дітей, народжених з 1 вересня 2018 року.

  У тому числі 233 946 із 232 114 новонароджених дітей забезпечено «пакунком малюка» у поточному році.

  Також повідомляється, що з 1 вересня 2018 доставлено 364 985 «пакунків малюка».

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ