Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Переворот» у «ЛНР»: в Луганську не працюють пошта, радіо і телебачення

  • Розсилка
  Озброєні люди оточили центр Луганська - «Переворот» у «ЛНР»: в Луганську не працюють пошта, радіо і телебачення
  Озброєні люди оточили центр Луганська

  Луганчани, побоюючись розгортання конфлікту між ватажками бойовиків, запасаються всім необхідним

  У тимчасово окупованому Луганську вже кілька годин не працюють телебачення і радіо. Про це Укрінформу телефоном розповіли мешканці міста на умовах анонімності.

  «Уже дві години не працює жоден телеканал. Радіо теж не працює. Може, хоч ви мені розкажете, що тут у нас відбувається?» - сказав один із співрозмовників.

  Водночас на YouTube-каналі в інтернеті виходять випуски новин так званої ДТРК «ЛНР», в яких показують присутність неідентифікованих озброєних людей та бронетехніку в центрі міста.  Інший мешканець окупованого міста розповів, що його спроба отримати в поштовому відділенні грошовий переказ була невдалою: «Ми з дружиною підійшли – відділення зачинене. Поки ми дивилися оголошення на дверях, вийшов співробітник пошти. На наше запитання, коли можна буде отримати гроші, він заявив, що десь за годину до того приїхала інкасаторська машина й забрала всі гроші. І додав, що раніше такого ніколи не було».

  Цей же співрозмовник повідомив, що, проходячи повз один із банків, побачив доволі велику чергу. Це його здивувало, оскільки луганчани вже звикли до напівпорожніх банківських приміщень. Можна припустити, що люди, побоюючись розгортання конфлікту між кримінальними угрупованнями ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького і так званого міністра внутрішніх справ «ЛНР» Ігоря Корнета, почали запасатися всім необхідним.

  Нагадаємо, в окупованому Луганську військовий переворот: озброєні люди оточили центр.  У центр міста пригнали бронетехніку. Це стало результатом конфлікту між ватажком «ЛНР» Ігорем Плотницьким і відстороненим від посади «голови МВС ЛНР» Ігорем Корнетом.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ