рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Підрозділи Операції об'єднаних сил готові до боротьби з коронавірусом

  • Розсилка
  <p>Олександр Авраменко зазначив, що зараз збирають інфекційні та лікарські засоби, зокрема, передбачено трьохмісячний запас</p> - Підрозділи Операції об'єднаних сил готові до боротьби з коронавірусом

  Олександр Авраменко зазначив, що зараз збирають інфекційні та лікарські засоби, зокрема, передбачено трьохмісячний запас

  У кожному мобільному шпиталі розміщено кілька мобільних ізоляторів, у яких можливо помістити до 50 військовослужбовців

  Позиції підрозділів Операції об'єднаних сил (ООС) готові до запобігання поширенню коронавірусу. Про це йдеться у відеозверненні керівника служби медичного забезпечення ООС Олександра Авраменка.

  Згідно з ним, у всіх військових мобільних шпиталях було проведено тренування з переходу установи на роботу в умовах суворого протиепідемічного режиму, виділено санітарно-транспортні засоби для евакуації військовослужбовців з підозрою на коронавірус.

  Зокрема, можлива аеромедична евакуація.

  У разі виявлення симптомів інфекції евакуація військовослужбовців буде проводитися до місцевих інфекційних лікарень, військових мобільних шпиталів, а також військово-медичного клінічного центру північного регіону в Харкові.

  Згідно з повідомленням, у кожному мобільному шпиталі розміщено кілька мобільних ізоляторів, у яких можливо помістити до 50 військовослужбовців.

  У разі масового зараження коронавірусом у військових частинах будуть запроваджені обсерваційні та карантинні режими, основним місцем для обсервації військовослужбовців буде Центральний військовий санаторій «Приморський» у Запорізькій області.

  Авраменко додав, що зараз збирають інфекційні та лікарські засоби. Зокрема, передбачено тримісячний запас.

  Керівник служби медичного забезпечення ООС зазначив, що найближчим часом планується забезпечення швидкими тестами для скринінгдіагностики в умовах мобільних шпиталів.

  «У всіх шести контрольних пунктах на лінії розмежування силами прикордонної служби з місцевими органами охорони здоров'я проводяться заходи з дистанційного виміру температури тіла всіх, хто перетнув КПВВ», - додав Авраменко.

  Раніше президент Володимир Зеленський повідомив про прибуття 21 березня 1 млн швидких тестів для виявлення коронавірусної інфекції.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ