рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Помісна церква закликала відкласти будь-які парафіяльні заходи до завершення карантину

  • Розсилка
  <p>Засідання Священного Синоду ПЦУ</p> - Помісна церква закликала відкласти будь-які парафіяльні заходи до завершення карантину

  Засідання Священного Синоду ПЦУ

  ПЦУ не може і не має права цілковито припинити свою діяльність під час карантину, – рішення Синоду

  Православна церква України закликає суспільство і державу, органи місцевого самоврядування з розумінням поставитися до того, що як спільнота вірних вона разом з народом поділяє тягарі нинішньої біди, приймає необхідні обмеження, але не може і не має права цілковито припинити свою діяльність.

  Таке, зокрема, рішення Священного синоду, що відбувся сьогодні, – повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Згідно з повідомленням, єпископат, духовенство і віряни мають прийняти викликані поширенням хвороби зміни та обмеження як аскетичний подвиг стриманості, сутність якого збігається із метою та практикою посту. У цей тяжкий час випробувань церква закликає всіх православних християн до «посилених щоденних молитов до Бога, Його Пречистої Матері та святих угодників з проханням про господню милість до людства, прощення гріхів, припинення пошесті згубної, за уздоровлення хворих та допомогу тим, хто піклується про них». Тепла особиста молитва, а також подання прикладу виконання застережень, обмежень і громадських зобов’язань, вияв милосердя і турботи про ближніх є дієвим внеском кожного вірянина у попередження та подолання наслідків поширення згубного захворювання.

  «Єпархіальним архієреям Православної церкви України доручено вживати належних заходів реагування, пов’язаних із особливостями ситуації у межах єпархії. Проведення будь-яких парафіяльних заходів, в тому числі зборів, має бути відкладено на час після завершення карантинних заходів. Крім того, Церква затвердила практичні настанови для єпископату, духовенства і вірних Православної церкви України у зв’язку з оголошеною пандемією особливо небезпечної коронавірусної хвороби COVID-19», – йдеться у повідомленні.

  Православна церква України закликає вірян з уважністю та розумінням поставитися до запроваджених в Україні карантинних обмежень, виконувати рекомендації спеціалістів та вивчати, поширювати і застосовувати на практиці достовірну інформацію про коронавірус, ефективні засоби його профілактики та дії у разі виявлення ознак хвороби.

  Нагадаємо, Московська церква в Україні наказала усім монастирям бити у дзвони, аби зупинити коронавірус.

  Уряд України ухвалив рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусу до 3 квітня. Постановою запроваджена заборона залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів.

  Станом на ранок 17 березня в Україні зареєстровано 7 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

  У Чернівецькій області – чотири випадки, у Києві – два та в Житомирській області – один (летальний).

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ