Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Польський роботодавець оплатить лікування українки, якій напередодні відмовився викликати «швидку»

  • Розсилка
  Польський роботодавець оплатить лікування українки, якій напередодні відмовився викликати «швидку»

  Працедавець надав письмове зобов'язання оплатити повний курс лікування, а також реабілітацію потерпілої на території Польщі

  Польський роботодавець, який залишив громадянку України «вмирати» на лавці на автобусній зупинці, взяв на себе зобов’язання оплатити лікування і реабілітацію жінки. Про це йдеться в повідомленні Департаменту консульської служби МЗС на сторінці у Facebook.

  Повідомляється, що 14 лютого у посольстві України у Польщі відбулася зустріч керівника консульського відділу посольства Світлани Криси із заступником старости повіту Шрода Вєлькопольська, секретарем повіту і працедавцем громадянки України у зв'язку з інцидентом щодо ненадання їй необхідної медичної допомоги.

  Під час зустрічі представники місцевих органів самоврядування заявили про готовність оплатити лікування громадянки України в медичній установі міста Познань.

  «Працедавець надав письмове зобов'язання оплатити повний курс лікування, а також реабілітацію потерпілої на території Польщі. Водночас, розмір можливого щомісячного відшкодування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності українки буде визначено в судовому порядку», - йдеться в повідомленні.

  У департаменті МЗС зазначили, що ця справа перебуває на контролі керівника консульського відділу посольства України в Польщі та Департаменту консульської служби.

  Як повідомлялося, 14 лютого керівник однієї з престижних польських фірм не став викликати працівниці з України швидку допомогу, коли в неї стався інсульт, замість цього чоловік викликав поліцію.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ