Поляков прибув на допит до Антикорупційного бюро

  Поляков зазначив, що готовий повідомити слідству будь-яку інформацію
  Народний депутат України Максим Поляков прийшов на перший, з його слів, допит у Національне антикорупційне бюро. Про це він повідомив журналістам у понеділок. «Сьогодні вперше мене викликали на допит. Хочу показати офіційну повістку на сьогоднішній день на 7-ме число, до цього часу жодних запрошень і повісток до мене не надходило», -
  • 7 Серпня, 14:54
  • Розсилка
  Нардеп Максим Поляков
  Нардеп Максим Поляков

  Поляков зазначив, що готовий повідомити слідству будь-яку інформацію

  Народний депутат України Максим Поляков прийшов на перший, з його слів, допит у Національне антикорупційне бюро. Про це він повідомив журналістам у понеділок.

  «Сьогодні вперше мене викликали на допит. Хочу показати офіційну повістку на сьогоднішній день на 7-ме число, до цього часу жодних запрошень і повісток до мене не надходило», - сказав Поляков.

  Він зазначив, що «уже місяць триває розслідування і тільки перший раз мене на сьогодні офіційно законно, належним чином, як це повинно бути, за три дні повісткою повідомили і сьогодні я прийшов сюди».  Також Поляков зазначив, що готовий повідомити слідству будь-яку інформацію.

  Раніше Поляков вніс 304 тис. грн застави, призначену йому судом 21 липня.

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить нардепа не ховатися і з'явитися у поліцію за електронним браслетом. Вказано, що одразу після рішення суду Полякова викликали в поліцію Черкаської області, щоб надіти електронний браслет. Але нардеп на виклик не з'явився, на зв'язок не виходив.

  Адвокати Полякова заявили, що нардеп не збирається носити браслет.

  Також Поляков звинуватив прокуратуру у скоєнні злочину

  Поляков подав до Апеляційного суду Києва скаргу на рішення суду першої інстанції в частині, яка зобов'язує його, серед іншого, носити електронний браслет і здати всі закордонні паспорти.

  Також Поляков звинувачує НАБУ у незаконному прослуховуванні телефонів низки високопосадовців.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ