рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко хоче, щоб Закарпаття стало «туристичною Меккою» України і Європи

  • Розсилка
  <p>&laquo;Закарпаття заслуговує того, щоб стати &laquo;туристичною Меккою&raquo; України і&nbsp; всієї Європи&raquo;, - зауважив Порошенко</p> - Порошенко хоче, щоб Закарпаття стало «туристичною Меккою» України і Європи

  «Закарпаття заслуговує того, щоб стати «туристичною Меккою» України і  всієї Європи», - зауважив Порошенко

  Фото: прес-служба президента

  Закарпаття є надзвичайно цікавим регіоном для іноземних туристів, переконаний президент Петро Порошенко

  Президент Петро Порошенко під час виступу на Раді регіонального розвитку Закарпаття наголосив на важливості розвитку туристичної галузі регіону.

  «Природа в Закарпатті вимагає уваги і поваги. Це правда. Вона прекрасна. Я сьогодні весь день виступаю промоутером туризму в Закарпатті. Його можливості невичерпні, бо ваш край – справжня унікальна перлина Європи і України», - сказав Порошенко, якого цитує прес-служба президента.

  Він переконаний, що Закарпаття є надзвичайно цікавим регіоном для іноземних туристів.

  «Всі проекти розвитку туризму в Закарпатті, і великі як Музей лісу і сплаву на Чорній річці, і реставрація Невицького замку, і впорядкування доступу до заповідників, і розвиток готельного бізнесу – всі вони важливі. Закарпаття заслуговує того, щоб стати «туристичною Меккою» України і  всієї Європи», - зауважив Порошенко.

  Нагадаємо, в аеропорті Ужгорода вперше з літа 2016 року приземлився пасажирський літак. Раніше роботу аеропорту було заморожено через відсутність дозволу на польоти від Словаччини, над територією якої закінчується злітна смуга.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ