Посол Шевченко: Україна займає четверте місце у світі серед країн – найбільших споживачів канадських морепродуктів

  За словами дипломата, у канадських магазинах з українською продукцією негусто
  Надзвичайний і Повноважний Посол України у Канаді Андрій Шевченко в інтерв’ю «Главкому» повідомив, що Україна зараз є на четвертому місці в світі за купівлею канадських морепродуктів і риби. [READ_MORE] «Ця цифра багатьох здивує, думаю. Бо навряд чи ми дивимось на себе, як на великого споживача канадських морепродуктів
  • 17 Липня, 19:19
  • Розсилка

  За словами дипломата, у канадських магазинах з українською продукцією негусто

  Надзвичайний і Повноважний Посол України у Канаді Андрій Шевченко в інтерв’ю «Главкому» повідомив, що Україна зараз є на четвертому місці в світі за купівлею канадських морепродуктів і риби.  «Ця цифра багатьох здивує, думаю. Бо навряд чи ми дивимось на себе, як на великого споживача канадських морепродуктів і риби, але ми - на четвертому місці в світі», - зазначив дипломат.

  Шевченко додав, що українська сторона використовує  цей аргумент у розмовах з канадським бізнесом і урядом.

  «Кажемо, що можливості можуть бути в тих зонах, де ні ми, ні ви нічого не прогнозуєте. Тож, давайте створювати умови, а люди протопчуть собі стежки і знайдуть кращі можливості для співпраці», - додав він.

  Шевченко також розповів, що найбільше Україна недоторговує з Канадою

  За його словами, у канадських магазинах з українською продукцією негусто.

  «У 2016 році обсяг торгівлі товарами між Україною і Канадою сумарно склав близько 250 мільйонів американських доларів. На мою думку, ця цифра для наших країн - мізерна. Подумайте про Канаду як про країну Великої сімки і про Україну, де є більше 40 мільйонів споживачів. Ми точно можемо торгувати краще», - зазначив Шевченко.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ