Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Працівник НАЗК незаконно збирав дані про співробітників ДБР і Генпрокуратури

  • Розсилка
  Працівник НАЗК незаконно збирав дані про співробітників ДБР і Генпрокуратури

  Загальне коло осіб, декларації яких зацікавили працівника НАЗК — керівництво Генеральної прокуратури, судді, народний депутат України, депутат місцевої ради, працівники Нацполіції

  Співробітник НАЗК незаконно копіював конфіденційну інформацію з електронних декларацій керівництва Київського управління Державного бюро розслідувань, Генеральної прокуратури України, суддів і депутатів для ймовірної передачі третім особам. Про це йдеться у повідомленні, на Telegram-канал директора Державного бюро розслідувань Романа Труби.

  «Використовуючи службовий ключ доступу до Єдиного державного реєстру декларацій, він завантажував на окремий носій відомості, що законом захищені — ідентифікаційні коди, серії та номери паспортів, місця проживання, дати народження, місцезнаходження об’єктів, які наводяться в декларації. Робив він це все безпідставно і, що найголовніше — незаконно», — вказано у повідомленні.

  «Серед тих, у чиє життя він «вліз», 11 працівників Київського теруправління ДБР. «Пройшлися» по всьому керівництву — починаючи з директора, закінчуючи начальниками слідчих відділів», — додав Труба.

  Загальне коло осіб, декларації яких зацікавили працівника НАЗК — керівництво Генеральної прокуратури, судді, народний депутат України, депутат місцевої ради, працівники Нацполіції.

  Завдяки оперативним діям Нацполіції, допитливий працівник НАЗК вже отримав повідомлення про підозру.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ