Прем’єр Франції заявив про цілковиту перемогу партії Макрона на виборах

  «Перемога «Вперед, республіки» очевидна», - сказав французький прем’єр
  Прем'єр-міністр Франції Едуар Філіпп стверджує, що президентський рух «Вперед, республіка» здобув безумовну перемогу на парламентських виборах. Про це він заявив у своїй резиденції . «Виборці, які підтримали «Вперед, республіку» проголосували за надію і оптимізм», - сказав він. «Перемога «Вперед,
  • 18 Червня, 2017, 22:25
  • Розсилка
  Прем'єр-міністр Франції Едуар Філіпп
  Прем'єр-міністр Франції Едуар Філіпп

  «Перемога «Вперед, республіки» очевидна», - сказав французький прем’єр

  Прем'єр-міністр Франції Едуар Філіпп стверджує, що президентський рух «Вперед, республіка» здобув безумовну перемогу на парламентських виборах.

  Про це він заявив у своїй резиденції .

  «Виборці, які підтримали «Вперед, республіку» проголосували за надію і оптимізм», - сказав він. «Перемога «Вперед, республіки» очевидна і дає країні новий шанс і нове дихання французької демократії», - цитує Філіппа «Тасс».

  До слова, прогноз компаній Ipsos і Sopra Steria, оприлюднений в ефірі телеканалу France24 відразу після закриття виборчих дільниць, свідчить, що партія Макрона і її союзник-партія «Демократичний рух», можуть отримати 355 мандатів з 577 у національному зборах

  Як повідомляв «Главком», після підрахунку 56% бюлетенів у другому турі парламентських виборів у Франції впевнено лідирує президентська партія: за кандидатів від руху «Вперед, республіка» проголосували 41,25% виборців.

  Лідер «Національного фронту» Марін Ле Пен вперше увійшла до складу нижньої палати парламенту Франції за підсумками виборів до Національних зборів.

  Нагадаємо, другий тур виборів у Франції відзначився дуже низькою явкою.

  Читайте також статтю: Цунамі на ім’я Макрон. Політична карта Франції зазнала революційних змін

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ