Президент Литви звинуватила Росію в агресії

  Перекидання «Іскандерів» до Калінінграду - агресивний маневр, зазначила Грібаускайте
  Президент Литви Даля Грібаускайте засудила рішення Росії розмістити в ексклаві Калінінград ракетні системи «Іскандер», здатні переносити ядерні боєголовки. [READ_MORE] Промовляючи в Гельсінкі під час офіційного візиту до Фінляндії, пані Грібаускайте назвала розміщення цих ракет у Калінінграді відвертою демонстрацією сили й
  • 18 Жовтня, 2016, 20:09
  • Розсилка
  Даля Грібаускайте
  Даля Грібаускайте

  Перекидання «Іскандерів» до Калінінграду - агресивний маневр, зазначила Грібаускайте

  Президент Литви Даля Грібаускайте засудила рішення Росії розмістити в ексклаві Калінінград ракетні системи «Іскандер», здатні переносити ядерні боєголовки.  Промовляючи в Гельсінкі під час офіційного візиту до Фінляндії, пані Грібаускайте назвала розміщення цих ракет у Калінінграді відвертою демонстрацією сили й агресією не лише проти країн Балтії, а й європейських столиць.

  «Ми є сусідами Калінінграду, де періодично відбуваються швидкі й агресивні маневри. Останні - з відкритим демонстративним перекиданням «Іскандерів» до наших кордонів, до близьких сусідів Калінінграда, усвідомлюючи, що це не оборонні, а наступальні озброєння», - сказала Грібаускайте.

  На спільній прес-конференції з президентом Фінляндії Саулі Нійністе пані Грібаускайте визнала різницю в підходах з господарем зустрічі.

  Фінський президент сказав журналістам, що Росія реагує на зміцнення оборонних рубежів НАТО в країнах Балтії.

  Фінляндія не є членом альянсу, на відміну від Литви.

  Джерело: ВВС Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ