Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Президент підписав закон про нові внутрішні паспорти

  • Розсилка
  Президент підписав закон про нові внутрішні паспорти

  Новий паспорт буде оформлятися на 10 років

  Президент Петро Порошенко підписав один із «євроінтеграційних законів», яким уточнюється перелік документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особи, з пластиковими паспортами.
  Про це повідомляє в середу прес-служба президента.
  Згідно із ним, паспорт буде містити текст українською та англійською мовою. В паспортах громадян України не будуть робити відмітки про реєстрацію шлюбу, а також про його розірвання.
  Також зобов'язаний отримати паспорт буде кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку. Паспорт буде оформлятися на 4 роки, особам, які не досягли 18 років, а всім іншим – на 10 років.
  «Реалізація положень закону дозволить усунути правові прогалини в законодавстві і привести Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» відповідно до чинного законодавства», - сказано у повідомленні.
  Як відомо, 14 липня Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, якими вводиться біометричний паспорт громадянина України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ