рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Прикордонники не пустили в Україну росіян, які їхали у Київ читати лекції

  • Розсилка
  Прикордонники не пустили в Україну росіян, які їхали у Київ читати лекції

  Один із лекторів балотувався від партії Жириновського в Московську думу, а також є фахівцем в питаннях інформаційної та кібервійни

  Співробітники Держприкордонслужби заборонили в’їзд в Україну кільком громадянам Росії, які їхали в Київ читати лекції.

  Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

  Прикордонники 20 лютого виявили громадянина Росії 1985 року народження. Чоловік прилетів рейсом з Мінська та зазначив, що прямує з діловою метою на запрошення однієї організації – проводити тренінги та заняття зі слухачами. Однак у ході прикордонного контролю охоронці кордону встановили, що прибулий співпрацює з політичними силами РФ і балотувався від партії Жириновського в Московську думу, а також є фахівцем в питаннях інформаційної та кібервійни. Лекції на цю тему він читав в окупованому Криму в так званому в молодіжно-патріотичному таборі «Донузлав-2015». За цей виступ всеросійська організація «Бойове братство» нагородила його медаллю «Учасник ходи «Безсмертний полк».

  Українські прикордонники відправили лектора зворотним рейсом зі штампом в паспорті «Заборона в’їзду» на 3 роки.
  Крім того, рейсом з Мінська прилетів росіянин 1986 року народження, який теж їхав читати лекції про просування контенту у соціальних мережах. В його біографії кож знайшли факт незаконного відвідування окупованого Криму. Його також відправили назад і заборонили в’їзд в Україну на 3 роки.

  Крім того, в Жулянах повернули назад росіянку 1980 року народження. Вона теж прилетіла рейсом з Мінська для проведення лекцій та тренінгів, але її мета поїздки та наявні підтвердження не переконали охоронців кордону. Крім того, прикордонники встановили, що жінка обіймає посаду в забороненому в Україні інтернет-ресурсі.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ