Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Проти Горбатюка відкрили друге дисциплінарне провадження

  • Розсилка
  Проти Горбатюка відкрили друге дисциплінарне провадження

  Кваліфкомісія розслідує конфлікт інтересів Горбатюка через його особисті відносини з адвокатом

  Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів відкрила друге провадження стосовно начальника управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка.

  Рішення комісії від 2 листопада у Facebook опублікувала адвокат Марина Парінова, яка і подала скаргу.

  За словами правозахисника, приводом для скарги та причиною відкриття дисциплінарного провадження стала наявність конфлікту інтересів у начальника департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури у зв'язку з його особистими стосунками з адвокатом в одній з розслідуваних справ.

  «Кваліфкомісія прокурорів відкрила дисциплінарне провадження відносно начальника департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка. Приводом для скарги стало наявність конфлікту інтересів у С. Горбатюка у зв'язку з його особистими стосунками з адвокатом в одному з розслідуваних справ», - написала Парінова.

  Раніше повідомлялося, що Горбатюк має намір оскаржити рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) про оголошення йому догани.

  Нагадаємо,  кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів вирішила винести догану начальникові департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергієві Горбатюку.

  Про причини цього рішення не повідомлялося. У Генпрокуратурі наразі цю ситуацію не коментували.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ