Путін на саміті G20 зажадав мораторію на санкції

Путін на саміті G20 зажадав мораторію на санкції
Президент РФ Володимир Путін просить ввести мораторій на санкції

Путін пропонує ввести мораторій на обмеження щодо товарів першої необхідності, а також на фінансові транзакції для їх закупівель

Президент РФ Володимир Путін на саміті «Великої двадцятки» запропонував запровадити мораторій на санкції щодо торгівлі товарами першої необхідності, пояснивши це боротьбою з пандемією коронавірусу.

Текст виступу Путіна оприлюднила пресслужба Кремля.

«Схоже, що поточні проблеми, пов'язані з пандемією нового коронавірусу, обернуться більш масштабними потрясіннями, ніж фінансова криза 2008-2009 років, а торговельні конфлікти і санкції посилюють рецесію. ... Багато що зараз говорилося також і про необхідність забезпечення ланцюжків поставок. Це, безумовно, важливо. Але не менш важливо на період кризи створити так звані зелені коридори, вільні від торгових воєн і санкцій, для взаємних поставок медикаментів, продовольства, обладнання та технологій. В ідеалі ми повинні ввести мораторій, солідарний мораторій на обмеження щодо товарів першої необхідності, а також на фінансові транзакції для їх закупівель», - сказав Путін.

Президент РФ також розкритикував глобальні міжнародні організації та запропонував їх «реорганізувати».

«Про глобальні міжнародні організації. Очевидно, що механізму автоматичної стабілізації при настанні кризових явищ у них немає. І тому потрібно ефективно і якомога швидше опрацювати і закінчити всі питання, пов'язані з їхнею реорганізацією», - сказав Путін.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що не допустить скасування санкцій проти Росії на тлі пандемії нового коронавірусу і пов’язаної з нею економічної кризи.

Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що йому байдужі санкції проти РФ через анексію Криму та агресію проти України. Путін зазначив, що Росія втратила десь 50 млрд доларів, але, за його словами, країна «скільки ж і заробляла».

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: