рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Річка Упа визнана трьома російськими виданнями «забороненою в РФ організацією»

  • Розсилка
  Річка Упа в РФ потрапила у чорний список  - Річка Упа визнана трьома російськими виданнями «забороненою в РФ організацією»
  Річка Упа в РФ потрапила у чорний список 

  Російський закон зобов'язує ЗМІ згадувати організації з «екстремістського» списку Мін'юсту РФ із вказівкою про те, що ці організації ліквідовані або їхня діяльність заборонена

  Російське видання «Газета.ру» назвало річку Упу в Тверській області «забороненою в Росії організацією». У статтях видань «Дни.Ру» і «ПолитЭксперт» назва тульської річки супроводжується аналогічними дописами.

  На це звернув увагу автор проекту «Архитектурные излишества» Павло Гнілорибов, пише Tjournal.

  Він припустив, що це доповнення автоматично ставить бот через омонімічність назви річки зі скороченням УПА (Українська повстанська армія).

  Колишній співробітник «Газеты.ру» підтвердив Tjournal, що як мінімум з 2018 року примітки про заборонені в Росії організації додавалися в тексти автоматично. У частині матеріалів, які згадують УПА, робот додає цю позначку кілька разів.  medium
  Колонка про те, як глави міст і регіонів використовують проекти на виборах
  Фото: Tjournal

  Російський закон «Про засоби масової інформації» зобов'язує ЗМІ згадувати організації з «екстремістського» списку Мін'юсту РФ із вказівкою про те, що ці організації ліквідовані або їхня діяльність заборонена. УПА внесена до списку екстремістських у 2014 році.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ