Росія може використати «Захід-2017» для вторгнення у Польщу та країни Балтії - НАТО

  Після вторгнення РФ до Криму та її втручання у війну в Сирії, НАТО не довіряє Кремлю та висловлює побоювання, що Росія може використати військові навчання як «троянського коня»
  В НАТО запевнили, що пильно спостерігатимуть за російсько-білоруськими військовими навчаннями «Захід-2017», так як вбачають загрозу вторгнення з боку РФ у Польщу та країни Балтії, передає Aljazeera. Як повідомляє видання, члени НАТО запевнили, що уважно стежать за масштабними військовими тренуваннями Росії з 2013 року та
  • 14 Вересня, 11:53
  • Розсилка

  Після вторгнення РФ до Криму та її втручання у війну в Сирії, НАТО не довіряє Кремлю та висловлює побоювання, що Росія може використати військові навчання як «троянського коня»

  В НАТО запевнили, що пильно спостерігатимуть за російсько-білоруськими військовими навчаннями «Захід-2017», так як вбачають загрозу вторгнення з боку РФ у Польщу та країни Балтії, передає Aljazeera.

  Як повідомляє видання, члени НАТО запевнили, що уважно стежать за масштабними військовими тренуваннями Росії з 2013 року та «Захід-2017» не виняток.

  Але після вторгнення РФ до Криму та її втручання у війну в Сирії, НАТО не довіряє Кремлю та висловлює побоювання, що Росія може використати військові навчання як «троянського коня», для вторгнення в Польщу та країни Балтії.

  «Ми не можемо бути абсолютно спокійними. Біля території Литви знаходиться велика іноземна армія», - висловився міністр оборони Литви Раймундас Каробліс.

  Він додав, що у «Заході-2017» бачить ризик виникнення випадкового конфлікта та ймовірність того, що Росія залишить війська в сусідній Білорусі.

  Окрім того повідомляється, що у разі потенційного вторгнення Росії у країни Балтії чи Польщу, нові багатонаціональні сили НАТО готові відразу відреагувати. 

  Як відомо, спільне російсько-білоруське навчання «Захід-2017» пройде в період з 14 по 20 вересня під керівництвом начальників генеральних штабів збройних сил - перших заступників міністрів оборони Росії та Білорусі на білоруській території і трьох полігонах РФ. 

   

  Джерело: УНН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ