Російські банки ведуть перемовини стосовно їхнього продажу, - НБУ

  В НБУ вважають, що це для російських банків найкращий спосіб покинути ринок України
  Банки з державним російським капіталом, які працюють в Україні, ведуть перемовини про їх можливий продаж. Про це сьогодні сказала заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова в ефірі телеканалу «Інтер». «Ми абсолютно точно знаємо, що всі банки з державним російським капіталом, які працюють сьогодні в Україні,
  • 19 Березня, 21:32
  • Розсилка

  В НБУ вважають, що це для російських банків найкращий спосіб покинути ринок України

  Банки з державним російським капіталом, які працюють в Україні, ведуть перемовини про їх можливий продаж. Про це сьогодні сказала заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова в ефірі телеканалу «Інтер».

  «Ми абсолютно точно знаємо, що всі банки з державним російським капіталом, які працюють сьогодні в Україні, ведуть переговори про потенційно можливий продаж. І ми, як регулятор банківського ринку, вважаємо, що це, мабуть, найкращий спосіб покинути ринок України», — наголосила вона.

  За словами Рожкової, в сьогоднішніх умовах про якийсь подальший розвиток цих банків на території України говорити не можна. На її погляд, продати банк є абсолютно цивілізованим кроком.

  При цьому, уточнила Рожкова, цей банк залишиться працювати, буде продовжувати кредитувати економіку, обслуговувати клієнтів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ