Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Російський Сбербанк занижує вартість заставного майна українських компаній – екс-власник ТЦ «Магеллан»

  • Розсилка
  Бізнесмен Анатолій Юркевич  - Російський Сбербанк занижує вартість заставного майна українських компаній – екс-власник ТЦ «Магеллан»
  Бізнесмен Анатолій Юркевич 

  На думку Юркевича, завдання української дочки «Сбербанку Росії» – стягнути якомога більше майна українських компаній, щоб максимально вигідно її продати

  Російський Сбербанк у позасудовому порядку стягнув заставне майно у власника ТРЦ «Магеллан» і на власний розсуд встановив його ціну. Про це розповів в авторській колонці, опублікованій на сайті «Економічна правда», бізнесмен Анатолій Юркевич.

  Не чекаючи рішення судів, 19 грудня 2017 року ВАТ «Сбербанк» здійснило дії по зверненню стягнення на нерухоме майно 4-х підприємств Юркевича, які надали забезпечення за кредитним договором з банком.

  «У грудні 2017 року банк у позасудовому порядку звернув стягнення на всі об'єкти іпотеки та зменшив суму боргу з 67 до 44 млн доларів, але яким чином оцінювалися об'єкти, які в 2010 році коштували значно більше 56 млн доларів, ми не розуміємо. Тому розглядаємо дане питання в судовому порядку», - повідомив бізнесмен.

  На думку Юркевича, завдання української дочки «Сбербанку Росії» – стягнути якомога більше майна українських компаній, щоб максимально вигідно її продати.

  «Dragon Capital пропонував за «Магеллан» 22 млн доларів. Проте російське керівництво «Сбербанку» вирішило виходити з України з отриманням максимального прибутку. Тому в грудні 2017 року вони вийшли з переговорів, прийнявши рішення відібрати об'єкти, які перебували в заставі за кредитом», - пише бізнесмен.

  Як раніше повідомлялося, в ніч з 1 на 2 червня в Києві група невідомих осіб зі зброєю здійснила рейдерське захоплення приміщень торгово-розважального центру «Магеллан» діючи від імені Сбербанку Росії.

  Читайте також статтю: «Боргова яма» Юркевича, або Що відбувається в київському «Магелані»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ