Російський суд не відпустив Павла Гриба під домашній арешт

Російський суд не відпустив Павла Гриба під домашній арешт
Павло Гриб

Близькі Павла не очікували на інше рішення суду

Суд РФ відмовив в апеляційній скарзі українцю Павлу Грибу, якого в Росії підозрюють у схилянні до тероризму. Таку інформацію повідомив УНН батько Павла, Ігор Гриб.

Раніше захист просив відпустить Павла з СІЗО під домашній арешт. Суддя відмовила у скарзі, повідомили сьогодні деякі ЗМІ.

«До мене також надійшла така інформація і, на жаль, вона була очікувана, тому ми і не сподівались, що вони змінять міри запобіжного заходу, бо, на жаль, таких прецедентів немає, і не дивлячись на всі ті підстави, які ми обґрунтовували: те, що у сина хвороба, йому потрібна медична допомога, він нікуди не втече, - російський суд на це не звертає уваги», - зазначив батько Павла.

За його словами, він планує й надалі вживати юридичні заходи для повернення сина, але про деталі повідомляти відмовився.

«Плануємо, але не для розголошення», - сказав він.

Гриб повідомив також, що можливості побачитися із сином у нього досі немає.

Як повідомляв «Главком», міністерство закордонних справ Білорусі не відповідає на ноти України про обставини затримання російськими силовиками 19-річного українця Павла Гриба в Гомелі.

Цього тижня стало відомо, що батькам арештованого українця Павла Гриба, який перебуває у краснодарському СІЗО, не дозволили зустрітись із сином.

Нагадаємо, 18 жовтня росіяни влаштували судилище над викраденим в Білорусі та вивезеним до Росії Павлом Грибом. Його залишили в СІЗО під вартою ще майже на три місяці. 

За зверненням Генерального консульства України в Ростові-на-Дону, 23 жовтня 2017 року відбудеться зустріч консула з незаконно утриманним в СІЗО Краснодару Павлом Грибом.

Російські спецслужби затримали українця Павла Гриба 25 серпня (на наступний день після перетину ним кордону Білорусії) і не допустили до нього ні представників МЗС України, ні адвоката. Білоруська сторона тільки 31 серпня підтвердила факт перетину кордону при в'їзді в Білорусь 24 серпня. Представники захисту приїхали в слідчий ізолятор ФСБ в Краснодарі, де перебуває Павло Гриб, однак їх до затриманого не пустили.

13 вересня повідомлялося, що російські ЗМІ заявили про арешт Гриба суд Краснодара на два місяці. Російський адвокат Андрій Сабінін, який захищає утримуваного в Росії українця, зазначив, що рішення про арешт хлопця до 17 жовтня було заочним. Сам Павло Гриб заявив, що не отримує призначені йому ліки і турбується про своє здоров'я.

Раніше ЄСПЛ зажадав від РФ висновок про стан здоров'я українця Павла Гриба. Також він запропонував відправити до СІЗО своїх лікарів. 11 жовтня українська сторона відправила лікарів до затриманого українцю, не дочекавшись дозволу РФ. Однак російська сторона так і не допустила їх до Павла.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: