рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Рух Марін Ле Пен лідирує в підтримці серед французів

  • Розсилка
  <p>Партія &laquo;Національне об&rsquo;єднання&raquo; на чолі з Марін Ле Пен може розраховувати на підтримку 22% французів під час виборів до Європарламенту</p> - Рух Марін Ле Пен лідирує в підтримці серед французів

  Партія «Національне об’єднання» на чолі з Марін Ле Пен може розраховувати на підтримку 22% французів під час виборів до Європарламенту

  Франція обиратиме новий склад Європарламенту 26 травня

  Праворадикальна політична партія «Національне об’єднання», яку очолює Марін Ле Пен, може розраховувати на підтримку 22% французів під час виборів до Європейського парламенту, які у Франції пройдуть 26 травня.

  В той же час політична сила очільника Франції Еманнуеля Макрона «Республіка на марші» має рейтинг підтримки на рівні 21,5%, пише ресурс EU Observer.

  Правоцентричні «Республіканці» мають рейтинг на рівні 13,5%, об’єднання «Європа. Екологія. Зелені» – 8,5%, партія «Нескорена Франція» – 8%, Соціалістична партія – 5,5%, DLF – 5%.

  Відповідне соціологічне дослідження проводилося компанією IPSOS.

  Нагадаємо, раніше Макрон заявив, що організація Шенгенського простору має бути переглянута. Він не виключив, що з Шенгенської зони потрібно вивести кілька країн.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ