Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Сепаратист Царьов отримав від Путіна царський подарунок (ФОТО)

  • Розсилка
  Сепаратист Царьов отримав від Путіна царський подарунок (ФОТО)

  Сім'я Царьова отримала в окупованому Криму санаторій для «реконструкції та розвитку»

  Сім'я колишнього соратника екс-президента Україні Віктора Януковича, так званого «спікера парламенту» «Новоросії» Олега Царьова отримала від РФ будинок дитячого санаторію «Ай-Тодор» в окупованому Росією Криму. Це колишній маєток великого князя Михайла Романова, що має статус пам'ятки архітектури регіонального значення. Відповідні документи виявилися в розпорядженні телеканалу «Дождь».


  8_08

  У листопаді 2015 року так зване «міністерство економічного розвитку» окупованого Криму уклало договір про реалізацію проекту реконструкції санаторію з ТОВ «Веселка», яке, згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб (ЕГРЮЛ), очолює мати сепаратиста Царьова Ніна Царьова. У компанії двоє засновників - це сам Царьов (йому належить 1%) і компанія «Сельбілляр», 99% якої належить його дружині Ларисі.
  У бесіді з телеканалом Царьов підтвердив цю інформацію і не виключив, що в майбутньому займеться проектом сам.
  Сім'я Царьова отримала санаторій для «реконструкції та розвитку» в листопаді 2015 року. Разом з самими корпусами «Ай Тодора» у власність Царьову передано земельну ділянку площею 2 гектара.
  Санаторій розташований недалеко від Ялти, в 175 метрах над рівнем моря. Загальна площа території «Ай Тодора» - понад 6 гектарів, з них 5,9 займає величезний парк, де колись ходила родина Романових.

  За радянських часів все це стало корпусами санаторію. У західній стіні головного корпусу - античний надгробок, внесений до списку пам'яток археології місцевого значення.


  9_06

  Санаторій може розмістити 65 дітей. На його сайті вказано, що 50 ліжок бюджетні та 15 - комерційні. За планом «реконструкції та розвитку» санаторію, який нібито будуть виконувати Царьови, планується залишити лише 10 безкоштовних ліжок в рік протягом терміну окупності проекту.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ