Скандал з плагіатом Кіркорова: в Москві затримали відомого французького музиканта

  Скандал розгорівся після того, як Маруані вказав на незаперечну схожість власної композиції «Symphonic Space Dream» та пісні Кіркорова «Жорстока любов»
  У мережі з’явилося відео, на якому показано затримання в Росії відомого французького композитора і виконавця, лідера групи Space Дідьє Маруані, який звинуватив російського співака Філіпа Кіркорова в плагіаті. Відео опублікував російський опозиціонер Олексій Навальний у своєму Twitter. «Запихають в поліцейську машину французького
  • 30 Листопада, 2016, 00:26
  • Розсилка

  Скандал розгорівся після того, як Маруані вказав на незаперечну схожість власної композиції «Symphonic Space Dream» та пісні Кіркорова «Жорстока любов»

  У мережі з’явилося відео, на якому показано затримання в Росії відомого французького композитора і виконавця, лідера групи Space Дідьє Маруані, який звинуватив російського співака Філіпа Кіркорова в плагіаті.

  Відео опублікував російський опозиціонер Олексій Навальний у своєму Twitter.

  «Запихають в поліцейську машину французького музиканта Дідьє Маруані. Він пручається. Затриманий за заявою Філіпа Кіркорова. Фантастика», – написав опозиціонер.  Нагадаємо, скандал розгорівся після того, як Маруані вказав на незаперечну схожість власної композиції «Symphonic Space Dream» та пісні Кіркорова «Жорстока любов». Пізніше Кіркоров звернувся в російську поліцію, написавши заяву про вимагання. Через це в Москві затримали Дідьє Маруані та юриста Ігоря Трунова, який представляє його інтереси. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ