Скільки коштують поїздки Порошенка по Україні? Банкова назвала цифру витрат

  Станом на 2 серпня президент встиг здійснити 14 регіональних поїздок
  На робочі поїздки президента Петра Порошенка в межах України в січні-липні було витрачено з держбюджету 2 млн 486,2 тис. грн. Про це повідомили в Адміністрації глави держави телеканалу 112 Україна. Станом на 2 серпня президент встиг здійснити 14 регіональних поїздок. Найчастіше Порошенко відвідував Одеську область, де за вісім місяців був тричі.
  • 11 Серпня, 13:05
  • Розсилка

  Станом на 2 серпня президент встиг здійснити 14 регіональних поїздок

  На робочі поїздки президента Петра Порошенка в межах України в січні-липні було витрачено з держбюджету 2 млн 486,2 тис. грн. Про це повідомили в Адміністрації глави держави телеканалу 112 Україна.

  Станом на 2 серпня президент встиг здійснити 14 регіональних поїздок. Найчастіше Порошенко відвідував Одеську область, де за вісім місяців був тричі.

  «Також для забезпечення робочих поїздок президента України залучаються відповідні підприємства, установи і організації, що перебувають в управлінні Державного управління справами (далі - підприємства), які надають послуги з автотранспортного, медичного, санітарно-епідеміологічного, протокольного, господарського та іншого забезпечення. Крім того, для проведення заходів залучаються працівники Адміністрації президента України, Державного управління справами, підприємств, що пов'язано з витратами на відрядження», - додали в Адміністрації.

  Крім того, в АП зазначили, що ведення окремого обліку за категоріями витрат щодо кожної робочої поїздки чинним законодавством не передбачено.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ