Смертельну пожежу у Нью-Йорку спровокував трирічний хлопчик

  Трирічний хлопчик випадково запалив вогонь під час ігор з плитою
  Слідчі Нью-Йорка вважають, що пожежа у Бронксі, внаслідок якої загинули 12 людей, могла бути спричинена дітьми, які «гралися з плитою». Про це повідомляє BBC із посиланням на заяву влади. Зазначається, що трирічний хлопчик випадково запалив вогонь. За словами поліцейського, коли матір дитини тікала від пожежі, вона залишила
  • 29 Грудня, 2017, 22:24
  • Розсилка
  Пожежа у Бронксі
  Пожежа у Бронксі

  Трирічний хлопчик випадково запалив вогонь під час ігор з плитою

  Слідчі Нью-Йорка вважають, що пожежа у Бронксі, внаслідок якої загинули 12 людей, могла бути спричинена дітьми, які «гралися з плитою».

  Про це повідомляє BBC із посиланням на заяву влади.

  Зазначається, що трирічний хлопчик випадково запалив вогонь.

  За словами поліцейського, коли матір дитини тікала від пожежі, вона залишила відчиненими двері з квартири до загального коридору багатоквартирного будинку. Це дозволило вогню швидко поширитися - сходовий майданчик у цьому випадку спрацював як «димар».

  Нагадаємо, в одному зі спальних районів Нью-Йорка Бронксі в ніч проти п’ятниці спалахнула велика пожежа в п'ятиповерховому будинку, в результаті якого загинули 12 людей, серед яких є діти.

  Пожежна служба Нью-Йорка повідомляла, що в гасінні брали участь понад 160 пожежників.

  Нагадаємо, під час пожежі у торговельному центрі міста Давао на Філіппінах загинули 36 осіб. Люди опинилися замкнутими в приміщенні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ