У Раді розглядають подання на Лозового, який «отримав спадок»

У Раді розглядають подання на Лозового, який «отримав спадок»
Нардеп Андрій Лозовий

Мосійчук заявив, що Лозовий, якого підозрюють в ухиленні від сплати податків, отримав спадок

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявляє, що його колега Андрій Лозовий, якого підозрюють в ухиленні від сплати податків, отримав спадок. Про це він сказав сьогодні журналістам перед засіданням регламентного комітету Верховної Ради, на якому розглядатимуть подання Генпрокуратури на притягнення Лозового до відповідальності.

«Андрій Лозовий отримав спадок. Іншу частину почуєте на комітеті. Ми думаємо, що генеральний прокурор повинен допомогти Андрію Сергійовичу і його родині отримати іншу частину спадку», – сказав нардеп.

Мосійчук також заперечив наявність якихось домовленостей про зняття недоторканності з певних нардепів, повідомляє Українська правда.

Регламентний комітет розпочав розгляд подання ГПУ про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Лозового. 

На засіданні, окрім представників комітету, присутні керівник Спеціалізованої Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, генпрокурор Юрій Луценко, а також Лозовий.

Дивіться трансляцію засідання Регламентного комітету ВР:

Як відомо, генпрокурор вніс у Верховну Раду подання щодо зняття недоторканності з народних депутатів України Андрія Лозового, Євгена Дейдея, Олеся Довгого, Борислава Розенблата і Максима Полякова. За даними генпрокурора, у діях Дейдея вбачаються ознаки незаконного збагачення на суму 6,1 млн грн.

29 червня Луценко також вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата Михайла Добкіна.

Луценко заявив, що у Генеральної прокуратури достатньо доказів для зняття депутатської недоторканності з шістьох народних депутатів.

3 липня Комітет Ради не підтримав зняття недоторканності з нардепа Дейдея.

4 липня регламентний комітет Верховної Ради не підтримав подання Генпрокуратури на зняття недоторканності з народного депутата Олеся Довгого. На думку членів комітету, подання генпрокурора Юрія Луценка містить суттєві недоліки в частині обґрунтування фактів зловживання Довгим владними повноваженнями на посаді секретаря Київської міської ради. Рішення комітету разом з поясненнями народного депутата буде направлено голові Верховної Ради.

Читайте також статтю: Сідай, трійка! Довгий, Розенблат і Поляков - нові мішені Антикорупційного бюро

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: