Справа Майдану: сьогодні відеодопит екс-командувача внутрішніх військ

  Станіслава Шуляка допитають у режимі відеоконференції із Ростова
  Сьогодні, 2 грудня, відбудеться допит колишнього командувача внутрішніх військ Станіслава Шуляка у режимі відеоконференції із Ростова. Початок допиту Шуляка як свідка у справі вбивства людей під час Євромайдану заплановано на 13:00 у Святошинському суді. [READ_MORE] Варто зазначити, що допит Шуляка планувався спочатку на 25 листопада –
  • 2 Грудня, 2016, 10:50
  • Розсилка
  Станіслав Шуляк
  Станіслав Шуляк

  Станіслава Шуляка допитають у режимі відеоконференції із Ростова

  Сьогодні, 2 грудня, відбудеться допит колишнього командувача внутрішніх військ Станіслава Шуляка у режимі відеоконференції із Ростова. Початок допиту Шуляка як свідка у справі вбивства людей під час Євромайдану заплановано на 13:00 у Святошинському суді.  Варто зазначити, що допит Шуляка планувався спочатку на 25 листопада – разом із екс-президентом Віктором Януковичем.

  Нагадаємо, що 28 листопада, після допиту Януковича, суддя Ростовського обласного суду (РФ) запропонував розпочати допит Шуляка в той же день, однак головуючий суддя у справі екс-беркутівців Сергій Дячук зауважив, що учасники процесу вже стомилися і робочий день завершено, тому запропонував провести його на 2 грудня, на 13:00.

  Нагадаємо, Януковича викликали до слідчого відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України 5-го та 9 грудня на 10:00 на допит та для інших процесуальних дій як підозрюваного у кримінальному провадженні про розстріл Майдану.

  28 листопада відбувся відеодопит Януковича.

  Янукович заявив, що просить вибачення у родичів загиблих на Майдані, а також додав, що якби він не виїхав з країни, то така війна, як на Донбасі, почалася б на всій території України. 

  Як повідомлялось, екс-президент повідомив, що йому нічого не відомо про те, які накази віддавалися представникам силових відомств уранці 20 лютого 2014 року, під час подій на Майдані, внаслідок яких загинули та були поранені учасники масових акцій протесту. Під час відеодопиту виявилось, що Янукович мало що пам'ятає.

  Під час відеодопиту Луценко офіційно усно оголосив підозру у державній зраді екс-президенту Януковичу.

  Янукович під час відеодопиту звинуватив у розстрілі Майдану «Правий сектор» і «Свободу». Він також розповів, чому не підписав угоду з ЄС про зону вільної торгівлі.

  Також Янукович запевняє, що в день розстрілу активістів Євромайдану, 20 листопада, мав інформацію, що стріляли начебто з будинків, контрольованих протестувальниками, але не може пригадати, хто йому надав такі дані.

  Читайте також статтю «Главкома» «Дубль два. Свідок Янукович майже нічого «не пам'ятає»

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ