Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Справа Януковича: сьогодні у суді виступає сторона захисту

  • Розсилка
  <span>Справу Януковича розглядає колегія суддів на чолі з головуючим суддею Владиславом Дев'ятком&nbsp;</span> - Справа Януковича: сьогодні у суді виступає сторона захисту
  Справу Януковича розглядає колегія суддів на чолі з головуючим суддею Владиславом Дев'ятком 

  У залі суді присутні представники сторони обвинувачення і адвокати Януковича

  Оболонський районний суд продовжив розгляд по суті справи за обвинуваченням екс-президента Віктора Януковича у держзраді.  Справу розглядає колегія суддів на чолі з головуючим суддею Владиславом Дев'ятком і суддями Костянтином Васалатієм і Максимом Тітовим.

  У залі суді присутні представники сторони обвинувачення і адвокати Януковича. В засіданні у понеділок виступи у судових дебатах продовжила сторона захисту.

  Наразі продовжив свій виступ платний адвокат Януковича Олександр Байдик. Суд запитав його, скільки часу йому треба для завершення промови. Той у відповідь зазначив, що мінімум три дні, "а там будемо розбиратися".

  Так, на минулому засіданні свою промову у дебатах закінчив інший платний адвокат Януковича Олександр Горошинський. Він читав свою промову з 13 вересня і мав її за графіком закінчити ще 19 жовтня.

  Це 16-те засідання, на якому адвокати Януковича читають свої промови у дебатах.

  Як повідомлялося, 13 вересня суд все ж таки розпочав стадію судових дебатів сторони захисту. Виступили двоє адвокатів Януковича - державний адвокат Юрій Рябовол і почав свій виступ платний адвокат Олександр Байдик, які попросили суд виправдати Януковича.

  Ще один платний адвокат Януковича Олександр Горошинський мав закінчити свій виступ саме 19 жовтня.

  Сторона обвинувачення виголосила свою промову у дебатах ще 16 серпня і попросила у суду 15 років ув'язнення для Януковича.

  Вперше суд оголосив про початок стадії судових дебатів ще 19 квітня, але згодом повернувся до допиту свідків.

  З 19 квітня до 16 серпня дебати були зірвані 6 разів.

  29 червня Оболонський районний суд ухвалив рішення щодо проведення спеціального судового провадження щодо Януковича.

  За даними Генпрокуратури, екс-президента Віктора Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою змін меж території та державного кордону України), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ