США готові розглянути ідею РФ про миротворців на Донбасі

  У Держдепі США вважають, що миротворці повинні бути розміщені по всій зоні конфлікту
  Державний департамент США вважає, що ідея влади Росії розмістити миротворців ООН на Донбасі «гідна розгляду». Про це повідомляє «Кореспондент» з посиланням на Associated Press. «Будь-яким подібним силам слід мати широкий мандат на забезпечення миру і безпеки на території України», - заявила представник Держдепу
  • 7 Вересня, 06:26
  • Розсилка
  Миротворці ООН
  Миротворці ООН

  У Держдепі США вважають, що миротворці повинні бути розміщені по всій зоні конфлікту

  Державний департамент США вважає, що ідея влади Росії розмістити миротворців ООН на Донбасі «гідна розгляду».

  Про це повідомляє «Кореспондент» з посиланням на Associated Press.

  «Будь-яким подібним силам слід мати широкий мандат на забезпечення миру і безпеки на території України», - заявила представник Держдепу Хізер Ноєрт.

  При цьому в Держдепі вказали на необхідність того, щоб миротворці були розміщені по всій зоні конфлікту на Донбасі, а не тільки на лінії розмежування сторін.

  Нагадаємо, 22 серпня президент України Петро Порошенко заявив, що має намір наступного місяця представити на Генасамблеї ООН ідею про розгортання миротворчої місії на Донбасі. 

  Путін заявив, що підтримує ідею введення миротворців ООН на Донбас за умови їх розміщення на лінії зіткнення. Проте він проти надання США Україні летального зброї.

  Згодом Росія подала в ООН свій проект про миротворців на Донбасі.

  У відповідь постпред України при ООН Єльченко заявив, що в поданому Росією проекті резолюції немає ніякої миротворчості.

  Заступник голови Верховної Ради, представник в гуманітарній робочій підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Ірина Геращенко заявила, що Путін намагається спотворити ініціативу президента України Петра Порошенка щодо розміщення миротворців ООН на всій території тимчасово окупованого Росією Донбасу для спостереження за роззброєнням незаконних збройних формувань та бойовиків.

  У МЗС України переконані, що Росія намагається спотворити саму ідею та цілі запровадження миротворчої операції на Донбасі.

  За попередньою інформацією, розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі коштуватиме понад $1 млрд на рік.

  Згодом  стало відомо, що Україна може представити альтернативний проектрезолюції про миротворців на Донбасі.

  Нагадаємо, Кремль вимагає особливого статусу Донбасу

  Читайте також статтю: Бачо Корчілава: Пропозиція Путіна про миротворців на Донбасі дуже схожа на абхазький сценарій у Грузії

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ