США офіційно вимагають екстрадиції агентів ФСБ, яких звинувачують в хакерстві

  Звинувачений США в хакерстві співробітник ФСБ працював в інвестиційному банку в Москві
  Один із двох агентів ФСБ, яких влада США звинувачує в хакерстві, працював під прикриттям у Renaissance Capital, московському інвестиційному банку, що належить мільярдерові Михайлу Прохорову. Офіцер, названий в обвинувальному акті Міністерства юстиції Ігорем Сущиним, був звільнений з банку 16 березня, на наступний день після того, як посадові особи
  • 19 Березня, 02:53
  • Розсилка

  Звинувачений США в хакерстві співробітник ФСБ працював в інвестиційному банку в Москві

  Один із двох агентів ФСБ, яких влада США звинувачує в хакерстві, працював під прикриттям у Renaissance Capital, московському інвестиційному банку, що належить мільярдерові Михайлу Прохорову.

  Офіцер, названий в обвинувальному акті Міністерства юстиції Ігорем Сущиним, був звільнений з банку 16 березня, на наступний день після того, як посадові особи США оголосили звинувачення, пов’язані з масовим зламом акаунтів на сервері інтернет-компанії Yahoo в 2014 році. Звільнення Сущина підтвердив Радіо Свобода високопосадовець банку, знайомий із ситуацією.

  Сущин може досі перебувати в Москві, хоча його точне місцезнаходження встановити не вдалося.

  Посадові особи США офіційно вимагають екстрадиції як Сущина, так і двох інших росіян, названих в обвинувальному висновку – Олексія Белана і Дмитра Докучаєва, ще одного офіцера Федеральної служби безпеки Росії.

  Ще один фігурант справи, Карім Баратов, був заарештований у Канаді цього тижня, і очікує на вердикт щодо запиту про екстрадицію до США.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ