рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Суд у Гаазі: сьогодні Україна представить свою позицію за позовом проти Росії

  • Розсилка
  Міжнародний суд ООН  - Суд у Гаазі: сьогодні Україна представить свою позицію за позовом проти Росії
  Міжнародний суд ООН 

  Перший раунд усних аргументів відбувся у понеділок 3 червня, виступала РФ

  Україна у вівторок, 4 червня, протягом трьох годин представлятиме контраргументи на позицію Російської Федерації у Міжнародному суді ООН в нідерландському місті Гаага.

  Про це заявила напередодні заступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль після розгляду у суді ООН справи щодо застосування та тлумачення Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

  «Ми вважаємо, що ми добре підготувалися, у нас є контраргументи, які ми завтра (4 червня - ред.) будемо представляти протягом 3 годин у цьому суді. Головною картою є підготовлена комплексна робота. Меморандум є основою всієї нашої позиції, але після того, як росіяни надали свої заперечення, була підготовлена наша письмова позиція,.. і завтра (4 червня - ред.) ви почуєте всі наші контраргументи в повному обсязі», - зазначила напередодні Зеркаль.  Нагадаємо, 3-7 червня відбуваються слухання щодо попередніх заперечень Російської Федерації (юрисдикції) у справі про застосування та тлумачення Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

  Згідно з графіком, перший раунд усних аргументів відбувся у понеділок 3 червня, виступала РФ. У вівторок свою позицію представить українська сторона.

  Очолює українську делегацію Олена Зеркаль, заступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції, агент України у справі «Україна проти Російської Федерації».

  Другий раунд призначено на четвер, на 6 червня, на 10-ту ранку, виступатиме Росія. Наступного дня, 7 червня, у той самий час - Україна.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ