Світоліна обіграла екс-першу ракету світу та виграла престижний турнір у Торонто

Еліна Світоліна

У фіналі українка обіграла екс-першу ракетку світу Каролін Возняцкі з Данії

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла престижний турнір Rogers Cup в Торонто з призовим фондом в 2,7 мільйона доларів.

У фіналі українка обіграла екс-першу ракетку світу Каролін Возняцкі з Данії - 6:4, 6:0.

Для Еліни - це п'ятий трофей у сезоні і дев'ятий в кар'єрі.

Світоліна встановила новий особистий і національний рекорд в рейтингу WTA - на наступному тижні вона займе четверте місце.

Rogers Cup проходив у Торонто з 5 по 13 серпня і є одним з етапів підготовки до змагань Великого Шолома - Відкритого чемпіонату США з тенісу.

Зазначимо, що на шляху до фіналу Rogers Cup українська тенісистка обіграла найбільш стабільних і титулованих спортсменок - американку Вінус Вільямс, іспанку Гарбіньє Мугурусу, румунку Сімону Халеп