рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тримали як в казармі. Поліція викрила «реабілітаційний центр» з фейковими лікарями

  • Розсилка
  До закладів під приводом реабілітації поміщали осіб з наркотичною чи алкогольною залежністю - Тримали як в казармі. Поліція викрила «реабілітаційний центр» з фейковими лікарями
  До закладів під приводом реабілітації поміщали осіб з наркотичною чи алкогольною залежністю
  Фото: Нацполіція

  Керівники «реабілітаційних центрів» не мали жодного стосунку до медичної сфери

  На Івано-Франківщині правоохоронці викрили «реабілітаційні центри» для алко- та наркозалежних осіб, де незаконно утримували людей проти їхньої волі.

  Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області.

  Викриті заклади розміщувались у приватних будинках в Івано-Франківську та в селі Угринів. Керівники цих «реабілітаційних центрів» не мали жодних дозвільних документів на зайняття такою діяльністю та жодного стосунку до медичної сфери. 

  «До закладів під приводом реабілітації поміщали осіб з наркотичною чи алкогольною залежністю, незаконно та примусово утримували впродовж певного періоду часу та «лікували» за гроші, отримані від близьких родичів», — йдеться у повідомленні.  У закладах правоохоронці виявили приблизно 40 людей з різних областей України. Вони проживали у кімнатах по кілька осіб в умовах казарменого стану. Лише іноді їх випускали у двір. 

  З власної волі залишити центр пацієнти не могли, оскільки перебували під постійним наглядом персоналу. Усі документи, які були у «пацієнтів», відбирали і зберігали без доступу. Дзвінки та розмови телефоном також контролювались. 


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ