Тука побачив агентів Кремля по всій території України

  Агенти ворожої держави присутні на всій території нашої держави, запевняє заступник міністра
  Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що агенти Росії присутні по всій території України. Про це він заявив у ефірі програми «Свобода слова», повідомляє «Укрінформ». «Ці люди - хочете, називайте їх агентами впливу, хочете, називайте їх шпигунами,
  • 28 Листопада, 2017, 04:49
  • Розсилка
  Георгій Тука
  Георгій Тука

  Агенти ворожої держави присутні на всій території нашої держави, запевняє заступник міністра

  Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що агенти Росії присутні по всій території України.

  Про це він заявив у ефірі програми «Свобода слова», повідомляє «Укрінформ».

  «Ці люди - хочете, називайте їх агентами впливу, хочете, називайте їх шпигунами, розвідниками, «п’ятою колоною», будь-як. Ці агенти ворожої держави присутні на всій території нашої держави», - сказав Тука.

  За його словами, концентрація цих агентів Кремля на Донеччині чи Луганщині не є меншою, ніж у Верховній Раді чи на Закарпатті.

  «Вони є всюди, вони є в ЗМІ, вони є у владних структурах, в правоохоронних органах, в людях, які себе позиціонують як громадські діячі, в неурядових громадських організаціях», - наголосив заступник міністра.

  Декілька днів тому екс-міністр оборони Анатолій Гриценко заявив, що Тука став «штатним порохоботом».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ