У Єдиному державному реєстрі вже майже 12 тисяч декларацій, - НАЗК

  У системі станом на 17 жовтня працює 41 тисяча користувачів, які мають ключі до реєстру
  Глава Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак повідомила, що станом на вечір понеділка, 17 жовтня, у системі електронного декларування доходів державних осіб вже зареєстровано 11 тисяч 747 декларацій. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук. «На вечір понеділка, на 18:38, в Єдиному державному реєстрі
  • 17 Жовтня, 2016, 20:47
  • Розсилка
  У НАЗК повідомили про 11747 електронних декларацій, які вже зареєстровані в системі
  У НАЗК повідомили про 11747 електронних декларацій, які вже зареєстровані в системі

  У системі станом на 17 жовтня працює 41 тисяча користувачів, які мають ключі до реєстру

  Глава Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак повідомила, що станом на вечір понеділка, 17 жовтня, у системі електронного декларування доходів державних осіб вже зареєстровано 11 тисяч 747 декларацій.

  Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

  «На вечір понеділка, на 18:38, в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, 11 747 декларацій. В системі працює 41 тисяча користувачів», - повідомила  Корчак.

  Раніше глава НАЗК заявила, що низьку активність заповнення е-декларацій вона пояснює особливостями національного менталітету. Адже ключів до системи отримує значно більше українців, втім вони не поспішають швидко працювати з сайтом.

  Нагадаємо, в Україні з 00:00 15 серпня розпочала роботу система е-декларування.

  Сьогодні стало відомо, що голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький планує подати електронну декларацію до 20 жовтня. При цьому Холодницький не впевнений, чи зможе держава захистити громадян, які покажуть свій стан, від грабежу та розбою.

  Як повідомляв Главком, член Вищої ради юстиції не задекларував маєток дружини.


   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ