Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У кількох містах Тунісу розгорнули військові частини через протести в країні

  • Розсилка
  У кількох містах Тунісу розгорнули військові частини через протести в країні

  В країні до 600 протестуючих було заарештовано

  В Тунісі національні збройні сили були розгорнуті у декількох містах на фоні протестів, які спричинені цінами, податками і рівнем безробіття в країні. Окрім того за останню добу було заарештовано до 330 протестуючих. Тим самим кількість заарештованих склала 600 осіб. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

  Так у місто Тала, яке знаходиться неподалік від кордону із Алжиром, військових було направлено після того, як протестуючі спалили місцеву будівлю спецслужб, а самих співробітників змусили евакуюватися. Також бійців збройних сил країни було введено в міста Сусс, Кебелі, Бізерт для захисту урядових будівель, які стали об’єктом уваги протестувальників.

  Протести були спричинені рішенням уряду щодо збільшення цін і податків у відповідь на вимогу міжнародних кредиторів для боротьби із дефіцитом бюджету. На ці рішення пішов дев’ятий уряд, який править в Тунісі після повалення режиму Бен Алі в 2011 році. Терористичні атаки в 2015 році завдали значного удару по економіці, яка забезпечує 8% ВВП країни. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ