У компанії «Трейд Коммодіті» готові допомагати слідству НАБУ

  З метою пошуку істини «Трейд Коммодіті» має намір ініціювати публічну дискусію із залученням експертів і учасників паливного ринку
  У компанії «Трейд Коммодіті» прокоментували заяву НАБУ про нібито корупційний тендер Міноборони і заявили про готовність всіляко сприяти пошуку істини у справі. Про це сказано в релізі «Трейд Коммодіті», переданому ЗМІ, повідомляє УНН. У березні минулого року, за підсумками прозорої тендерної закупівлі, проведеної в
  • 12 Жовтня, 10:15
  • Розсилка

  З метою пошуку істини «Трейд Коммодіті» має намір ініціювати публічну дискусію із залученням експертів і учасників паливного ринку

  У компанії «Трейд Коммодіті» прокоментували заяву НАБУ про нібито корупційний тендер Міноборони і заявили про готовність всіляко сприяти пошуку істини у справі. Про це сказано в релізі «Трейд Коммодіті», переданому ЗМІ, повідомляє УНН.

  У березні минулого року, за підсумками прозорої тендерної закупівлі, проведеної в системі «Прозорро», компанія «Трейд Коммодіті» підписала низку договорів про постачання палива на потреби Міноборони.

  «Пізніше, в силу об'єктивних економічних чинників, ціна на паливо по низці контрактів була переглянута до рівня середньо ринкової. Всі ці дії відбувалися виключно в рамках правового поля, і ніяких порушень законодавства з боку «Трейд Коммодіті» допущено не було», - відзначили в компанії.

  У «Трейд Коммодіті» наголосили, що категорично не згодні зі звинуваченнями НАБУ, а тому готові сприяти пошуку істини у справі про зазначений тендер.

  «Ми категорично не згодні з думкою слідства, і звинувачення в корупції вважаємо вкрай необгрунтованими.

  З метою пошуку істини «Трейд Коммодіті» має намір ініціювати публічну дискусію із залученням експертів і учасників паливного ринку.

  До цього процесу ми запрошуємо всіх бажаючих фахівців і вважаємо, що такий формат проведення прозорого аналізу і оцінок тендера сприятиме слідству встановити об'єктивну істину», - сказано в релізі.

  У компанії наголосили, що є активними учасниками державних закупівель палива, а тому зацікавлені в правді не менше, ніж детективи НАБУ.

  У «Трейд Коммодіті» також додали, що їх діяльність не пов'язана і не афілійована з будь-якими політиками чи політичними силами, як на це вказують окремі ЗМІ.

  Раніше повідомлялося, що компанія партнера нардепа Грановського фігурує у справі про розтрату в Міноборони. Мова йде про минулорічний тендер, на якому перемогу здобула компанія «Трейд Коммодіті» пов’язана із бізнесменом Андрієм Адамовським.

  11 жовтня  стало відомо про затримання заступника міністра міністра оборони через масштабні розкрадання державних коштів під закупівель пального на потреби Збройних сил України. Журналісти дізнались, що детективи НАБУ затримали  заступника міністра оборони генерал-лейтенанта Ігоря Павловського.

  Холодницький під час брифінгу стосовно розкрадання 150 мільйонів гривень у Міністерстві оборони повідомив, що антикорупційна прокуратура працює над тим, щоб повернути ці гроші державі.

   

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ