У Львові в середу завиють сирени

  19 жовтня у Львові під час навчального оповіщення лунатимуть сирени
  У середу, 19 жовтня, з 14:40 до 15:00 під час навчального оповіщення населення у Львові та області вмикатимуть електричні сирени протягом п’яти хвилин. Мета увімкнення засобів оповіщення – навчальна, тому практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Відтак мешканців просять не панікувати і зберігати спокій. Про це повідомили у
  • 17 Жовтня, 2016, 17:10
  • Розсилка
  Мешканців Львова просять зберігати спокій під час навчань
  Мешканців Львова просять зберігати спокій під час навчань

  19 жовтня у Львові під час навчального оповіщення лунатимуть сирени

  У середу, 19 жовтня, з 14:40 до 15:00 під час навчального оповіщення населення у Львові та області вмикатимуть електричні сирени протягом п’яти хвилин.

  Мета увімкнення засобів оповіщення – навчальна, тому практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Відтак мешканців просять не панікувати і зберігати спокій. Про це повідомили у Львівській міськраді.

  Зокрема, сирени вмикатимуть з метою перевірки рівня готовності технічних засобів централізованої системи оповіщення за сигналами цивільного захисту з увімкненням електричних сирен та передачі мовної інформації.

  У міськраді нагадали, що звучання електричних сирен означає сигнал «Увага всім». Почувши його, слід негайно увімкнути радіо, радіотрансляційні і телевізійні приймачі для прослуховування екстрених повідомлень департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ