рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Меркель все ще розраховують на спільну коаліцію із соціал-демократами

  • Розсилка
  Соціал-демократичну партію Німеччини очолював на виборах Мартін Шульц - У Меркель все ще розраховують на спільну коаліцію із соціал-демократами
  Соціал-демократичну партію Німеччини очолював на виборах Мартін Шульц

  У Соціал-демократичній партії Німеччини наразі відкидають усі пропозиції про спільну з Меркель коаліцію

  Голова відомства федерального канцлера Німеччини Петер Альтмаєр заявив, що блок Ангели Меркель «Християнсько-демократичний союз/Християнсько-соціальний союз» (ХДС/ХСС) вестиме переговори щодо створення коаліції в тому числі і з Соціал-демократичною партією Німеччини (СДПН).

  За словами Альтмаєра, Німеччина потребує сильного та дієздатного уряду.

  «Ми не кажемо СДПН, що їй робити. Ми звернемося до всіх партій та будемо вести з ними переговори», - сказав Альтмаєр. Він зазначив, що результат ХДС/ХСС є гіршим за очікування, проте блок отримав право на формування коаліції.

  Утім, керівник фракції СДПН у Бундестазі Томас Опперманн наголосив, що відмова від подальшої участі у «великій коаліції», висловлена представниками його партії, є «абсолютно серйозною».

  «Завжди можна вести діалог, але ми не будемо вести з ХДС/ХСС жодних переговорів про створення коаліції», - наголосив політик.

  Як відомо, в неділю, 24 вересня, в Німеччині проходили вибори до Бундестагу.

  Відповідно до екзитполів, на виборах перемагає блок «Християнсько-демократичний союз/Християнсько-соціальний союз» із 32,5% голосів виборців, СДПН стає другою – у неї близько 20%. Третьою соціологи назвали «Альтернативу для Німеччини» - 13,5%, четвертою – «Вільну демократичну партію» із 10,5%. П’яте і шосте місце згідно з екзитполами – у «Зелених» (9,5%) та «Лівої партії» (9%).

  Заступниця голови Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Мануела Швезіґ після оприлюднення прогнозів щодо результатів виборів до Бундестагу заявила, що партія піде в опозицію.

  Меркель з соратниками зустріли новину про свою перемогу з сумними обличчями

  Джерело: Deutsche Welle

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ