У Москві поліція звільнила французького музиканта Маруані

  Маруані викликаний в поліцію у вівторок увечері
  Московська поліція відпустила затриманого в зв'язку з ймовірним вимаганням €1 млн у російського співака Філіпа Кіркорова французького музиканта Дідьє Маруані. Про це передає ТАСС з посиланням на адвоката Людмилу Айвар, що представляє інтереси іншого затриманого Ігоря Трунова. «Пояснення він не став давати, так як не було представника
  • 30 Листопада, 2016, 01:55
  • Розсилка

  Маруані викликаний в поліцію у вівторок увечері

  Московська поліція відпустила затриманого в зв'язку з ймовірним вимаганням €1 млн у російського співака Філіпа Кіркорова французького музиканта Дідьє Маруані. Про це передає ТАСС з посиланням на адвоката Людмилу Айвар, що представляє інтереси іншого затриманого Ігоря Трунова.

  «Пояснення він не став давати, так як не було представника консульства. Він викликаний в поліцію сьогодні (у вівторок. - Ред.) ввечері. Зараз він вже в готелі», - сказала Айвар.

  Нагадаємо, скандал розгорівся після того, як Маруані вказав на незаперечну схожість власної композиції «Symphonic Space Dream» та пісні Кіркорова «Жорстока любов». Пізніше Кіркоров звернувся в російську поліцію, написавши заяву про вимагання. Через це в Москві затримали Дідьє Маруані та юриста Ігоря Трунова, який представляє його інтереси.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ