Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У НАТО назвали РФ та терористів двома головними викликами

  • Розсилка
  <span>НАТО назвав головні виклики у цьому році</span> - У НАТО назвали РФ та терористів двома головними викликами
  НАТО назвав головні виклики у цьому році

  НАТО і далі моніторитиме характер військової діяльності РФ

  Керівники генеральних штабів держав-членів НАТО під час засідання у Брюсселі 16 січня заявили, що вважають Росію та терористичні організації двома головними викликами для Альянсу у світі.

  Про це повідомляє Deutsche Welle.

  Глава Військового комітету НАТО Стюарт Піч зробив таку заяву за підсумками дводенного засідання. Він заявив, що Альянс і далі моніторитиме характер військової діяльності РФ.

  «Начальники генеральних штабів погодилися, що Росія та міжнародні терористичні угруповання - два головних виклики», - заявив Піч.

  Також повідомляється, що на засіданні Військового комітету, до якого входять начальники генштабів усіх 29-ти країн НАТО, обговорили і військову співпрацю з Україною.

  «Висловили занепокоєння діями Росії у Чорному морі, особливо довкола Азовського моря та Керченської протоки», - додав Піч.

  Водночас він відмовився назвати журналістам деталі військових заходів у відповідь на ескалацію в Азовському морі та Керченській протоці.

  «НАТО продовжує діяти у регіоні Чорного моря та довкола нього. НАТО продовжує співпрацювати зі своїм партнером Україною», - додав Піч.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ