У партії Меркель вимагають відмовитися від «Північного потоку-2»

  Голова комітету бундестагу із зовнішньої політики Норберт Реттген вважає «Північний потік-2» хибним проектом
  Німеччина має відмовитися від своєї участі в реалізації проекту «Північний потік-2». Таку думку висловив голова комітету бундестагу із зовнішньої політики Норберт Реттген, що представляє партію Християнсько-демократичний союз (ХДС), передає Deutsche Welle. «Федеральний уряд має відійти від своєї позиції, згідно з якою
  • 18 Жовтня, 2016, 09:49
  • Розсилка
  <p>Газопровід &laquo;Північний потік-2&raquo; має пролягати дном Балтійського моря і транспортувати газ із Росії на європейський ринок</p>

  Газопровід «Північний потік-2» має пролягати дном Балтійського моря і транспортувати газ із Росії на європейський ринок

  Голова комітету бундестагу із зовнішньої політики Норберт Реттген вважає «Північний потік-2» хибним проектом

  Німеччина має відмовитися від своєї участі в реалізації проекту «Північний потік-2». Таку думку висловив голова комітету бундестагу із зовнішньої політики Норберт Реттген, що представляє партію Християнсько-демократичний союз (ХДС), передає Deutsche Welle.

  «Федеральний уряд має відійти від своєї позиції, згідно з якою «Північний потік-2» - чисто бізнесовий, а не політичний проект», - наголосив Н.Реттген в інтерв'ю німецькій медійній компанії RND.

  Політик також вказав на побоювання, які викликає цей проект в країнах Балтії, Польщі та в Україні.

  «Федеральний уряд повинен зважати на ці побоювання», - зазначив він.

  «Північний потік-2», на думку Реттгена, є «хибним» у зовнішньополітичному та енергетичному плані.

  Крім того, «він суперечить усьому, що узгодив ЄС стосовно спільних принципів у енергетичній та зовнішній політиці», - додав однопартієць Ангели Меркель.

  Раніше з критикою газогону «Північний потік-2» виступили країни «Вишеградської четвірки», а також США. Газопровід має пролягати дном Балтійського моря і транспортувати газ із Росії на європейський ринок. Планується, що потужність газогону становитиме 55 мільярдів кубометрів газу на рік, що дозволить удвічі збільшити поставки російського газу до Німеччини. У вересні 2015 року в «Газпромі» повідомили про готовність європейських енергетичних компанії Uniper, Wintershall, Shell та Engie сприяти реалізації газопроводу «Північний потік-2».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ