У рідному місті Порошенка відкрили пам’ятник російському генералу

  • Розсилка
  Пам'ятник генералу Івану Інзову - У рідному місті Порошенка відкрили пам’ятник російському генералу
  Фото: gagauzinfo
  Пам'ятник генералу Івану Інзову

  Це вже другий пам'ятник російському генералу в південних районах Одещини

  У райцентрі Болград Одеської області, де народився президент Петро Порошенко, відкрили пам'ятник російському генералу Івану Інзову, який свого часу був попечителем іноземних колоністів на території нинішньої Одещини.

  Про це повідомляє «Укрінформ».

  Бюст царського генерала роботи скульптора Олександра Токарєва розмістили на мармуровому постаменті, на якому раніше був пам'ятник Леніну.

  «Генералу Інзову - засновнику Болграда» - висічені слова на п'єдесталі монумента.

  Ініціатором встановлення бюста виступив «Фонд імені Інзова», який очолює народний депутат України, член депутатської групи «Відродження»  Антон Кіссе.

  Варто зазначити, що це вже другий пам'ятник російському генералу в південних районах Одещини. Перший було відкрито з ініціативи президента Асоціації болгар України Антона Кіссе у райцентрі Тарутине.  Як повідомляв «Главком», у селі Кубей Болградського району Одеської області 6 жовтня демонтували пам’ятники Володимиру Леніну та Михайлові Калініну.

  Нагадаємо, незадовго до демонтажу активісти відтяли голову пам'ятнику Леніну у селі Кубей. Його та пам'ятник Калініну сільрада відреставрувала за бюджетні кошти. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ